Čeština expres 3 (A2/1)

Lída Holá, Pavla Bořilová

cz Koupit publikaci Čeština expres 3 (anglická verze / English version) v našem e-shopu Koupit publikaci Čeština expres 3 (německá verze / deutsche Version) v našem e-shopu Koupit publikaci Čeština expres 3 (ruská verze / русская версия) v našem e-shopu
Koupit publikaci Čeština expres 3 (anglická verze / English version) v e-shopu Kosmas Koupit publikaci Čeština expres 3 (německá verze / deutsche Version) v e-shopu Kosmas Koupit publikaci Čeština expres 3 (ruská verze / русская версия) v e-shopu Kosmas

Ukázky z učebnice Čeština expres 3

Čeština expres 3 - ukázky z učebnice Čeština expres 3 - ukázky z učebnice Čeština expres 3 - ukázky z učebnice

Ukázky z přílohy (anglické verze) Čeština expres 3

Čeština expres 3 - ukázky z přílohy (anglické verze) Čeština expres 3 - ukázky z přílohy (anglické verze) Čeština expres 3 - ukázky z přílohy (anglické verze)

Ukázky ze zvukového CD Čeština expres 3

track 06 track 18 track 27 track 39 track 42

Publikace, která pokrývá první polovinu úrovně A2, navazuje na učebnice Čeština expres 1 a Čeština expres 2. V sedmi prakticky zaměřených lekcích se zájemci o češtinu naučí zorientovat se a reagovat v dalších komunikačních situacích (např. témata Země, národnosti, jazyky, Co vám chutná nebo nechutná, Lidé kolem nás, Rodinné vztahy, Místo, kde bydlím, Jak vypadáme, Jak být zdvořilý a mnohá další.). Učebnice se soustředí na zvládnutí všech řečových dovedností. Česká gramatika je zde maximálně zjednodušena a student ji objevuje prostřednictvím textů a přehledných tabulek. Učebnice je určena pro výuku ve skupinových i individuálních kurzech. Čeština expres 3 sestává ze dvou svazků. První svazek obsahuje učebnici a pracovní sešit a je pouze v českém jazyce. Texty a cvičení v tomto svazku doplňuje množství barevných fotografií a originálních ilustrací včetně oblíbených komiksů. Druhý svazek tvoří Příloha se slovní zásobou, gramatickými tabulkami a vysvětleními, které zprostředkují poznání češtiny v mateřském jazyce studenta (zároveň vychází anglická,německá a ruská mutace, připravujeme i další jazyky). Nechybí zde ani klíč ke cvičením a abecedně uspořádaný souhrnný slovníček. Publikace obsahuje zvukové CD. Manuál pro učitele zdarma na Čeština expres 3 (A2/1) - Manuál pro učitele.

Učebnice 112 str., Přílohy 100 str., brož., 1 CD, 440 Kč vč. DPH
ISBN 978-80-7470-032-3 (anglická verze / English version);
ISBN 978-80-7470-033-0 (německá verze / deutsche Version);
ISBN 978-80-7470-034-7 (ruská verze / pусская версия)

Omluva
Omlouváme se za zveřejnění chybné politické mapy Evropy v učebnici Čeština expres 3 na straně 9. Ilustraci jsme zakoupili v květnu 2013 z fotobanky Shutterstock (foto zde). Ilustrace nevyjadřuje náš názor na současnou situaci.