Czeska gramatyka w pigułce

Česká gramatika v kostce - polská verze

Lída Holá, Pavla Bořilová

Czeska gramatyka w pigułce Koupit publikaci Česká gramatika v kostce - polská verze v našem e-shopu Koupit publikaci Česká gramatika v kostce - polská verze v e-shopu Kosmas

Ukázky z příručky Česká gramatika v kostce - polská verze

Czeska gramatyka w pigułce - korotko dro hodovhe - ukázka Czeska gramatyka w pigułce - korotko dro hodovhe - ukázka Czeska gramatyka w pigułce - korotko dro hodovhe - ukázka

V rámci doplňkových materiálů k výuce češtiny jako cizího jazyka vychází oblíbená čtyřstránková příručka tentokrát ve své polské verzi (dosud anglicky, německy, rusky a vietnamsky). Představuje jednoduchý přehled nejdůležitějších gramatických jevů, který je vždy po ruce.

Příručka je určena začátečníkům a středně pokročilým studentům češtiny jako cizího jazyka, k občasnému nahlédnutí ji však využijí i pokročilí mluvčí. Slouží k rychlé orientaci a pomáhá ubránit se strachu ze změn českých koncovek a z časování českých sloves.

Na rozdíl od podobných existujících brožurek, které vycházejí z tradiční české gramatiky pro Čechy, se snaží vidět český jazyk očima cizince a postihnout ty jevy, které cizojazyčný mluvčí vnímá a potřebuje. O něco větší formát než A4, tištěno na oboustranně laminované křídě.


4 str., doporučená cena včetně DPH 60 Kč
ISBN 978-80-86903-77-4