Ngữ pháp tiếng Séc tóm tắt ngắn gọn

Česká gramatika v kostce - vietnamská verze

Lída Holá, Pavla Bořilová

Ngữ pháp tiếng Séc tóm tắt ngắn gọn Koupit publikaci Česká gramatika v kostce - vietnamská verze v našem e-shopu Koupit publikaci Česká gramatika v kostce - vietnamská verze v e-shopu Kosmas

Ukázky z příručky Ngữ pháp tiếng Séc tóm tắt ngắn gọn

Ngữ pháp tiếng Séc tóm tắt ngắn gọn - ukázka Ngữ pháp tiếng Séc tóm tắt ngắn gọn - ukázka Ngữ pháp tiếng Séc tóm tắt ngắn gọn - ukázka

V rámci doplňkových materiálů k výuce češtiny jako cizího jazyka vychází oblíbená čtyřstránková příručka tentokrát ve své vietnamské verzi (dosud anglicky, německy, rusky a polsky). Představuje jednoduchý přehled nejdůležitějších gramatických jevů, který je vždy po ruce.

Příručka je určena začátečníkům a středně pokročilým studentům češtiny jako cizího jazyka, k občasnému nahlédnutí ji však využijí i pokročilí mluvčí. Slouží k rychlé orientaci a pomáhá ubránit se strachu ze změn českých koncovek a z časování českých sloves.

Na rozdíl od podobných existujících brožurek, které vycházejí z tradiční české gramatiky pro Čechy, se snaží vidět český jazyk očima cizince a postihnout ty jevy, které cizojazyčný mluvčí vnímá a potřebuje.

O něco větší formát než A4, tištěno na oboustranně laminované křídě.


4 str., 60 Kč vč. DPH
ISBN 978-80-86903-83-5