Manuál pro učitele

New Czech Step by Step a Tschechisch Schritt für Schritt
cz

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

máte před sebou příručku pro učitele k učebnici NEW Czech Step by Step a Tschechisch Schritt für Schritt. Najdete v ní velké množství podnětů, příprav, rozšiřovacích aktivit i modifikovaných materiálů ke všem dvaceti lekcím učebnice. Příručka obsahuje:
a) metodickou část s nabídkou a popisem aktivit
b) barevně označená schémata, která můžete tisknout a kopírovat pro studenty
Obě části jsou propojené hypertextovými odkazy.
Přeju vám hodně radosti z práce.
Lída Holá

Zvukové nahrávky

Zde si můžete bezplatně stáhnout nahrávky několika textů z New Czech Step by Step a Tschechisch Schritt für schritt, které se už nevešly na CD.

Strana 49, cvičení 13 Strana 70, cvičení 14 Strana 97, cvičení 10 Strana 111, cvičení 11 Strana 139, cvičení 13 Strana 141, cvičení 15 Strana 157, cvičení 9 Strana 159, cvičení 14 Všechny mp3 ke stažní v balíčku rar zde

Testy

Máte nového studenta nebo studentku? Zjistěte nebo ověřte úroveň jejich znalostí pomocí vstupních testů (ve formátu pdf). Tyto testy lze zároveň využít i jako závěrečné srovnávací testy po probrání učebnice:

Zde jsou ke stažení testy k učivu z učebnic New Czech Step by Step a Tschechisch Schritt für Schritt ve formátu pdf:


Testy 1–5 a Velký opakovací test ke stažení v balíčku rar zde

Učitelské manuály k jednotlivým lekcím

Zde uvádíme seznam chyb a překlepů, které se v této učebnici vyskytly. Za všechny se omlouváme. Budeme vám vděčni za upozornění, pokud objevíte další: Errata

Slovníček

anglicko-český slovníček, New Czech Step by Step nemecko-český slovníček, Tschechisch Schritt für Schritt

Stáhněte si česko-anglický slovníček, bezplatnou přílohu učebnice New Czech Step by Step, ve formátu pdf zde nebo ve formátu doc zde, nebo česko-německý slovníček, bezplatnou přílohu učebnice Tschechisch Schritt für Schritt, ve formátu pdf zde nebo ve formátu doc zde.