New Czech Step by Step


Lída Holá

cz Koupit publikaci New Czech Step by Step v našem e-shopu Koupit publikaci New Czech Step by Step v e-shopu Kosmas

Ukázky z učebnice New Czech Step by Step

New Czech Step by Step - ukázky z učebnice New Czech Step by Step - ukázky z učebnice New Czech Step by Step - ukázky z učebnice

Ukázky z cvičebnice New Czech Step by Step

New Czech Step by Step - ukázky z učebnice New Czech Step by Step - ukázky z učebnice New Czech Step by Step - ukázky z učebnice

Ukázky ze zvukového CD New Czech Step by Step

track 04 track 25 track 51 track 62 track 77

Výukový program češtiny pro cizince New Czech Step by Step je určen začátečníkům až středně pokročilým. Ve dvaceti přehledně strukturovaných lekcích seznamuje studenty se základy českého jazyka. Nové, kompletně přepracované vydání zachovává základní principy starší verze, jako je uspořádání do samostatně kombinovatelných panelů, systém odkazů a především barevné rodové kódování gramatiky, které se u studentů i učitelů setkalo s mimořádně příznivým ohlasem. Graficky zcela nově pojatá učebnice (www.redesign.cz) přináší mnohem více cvičení, obrázků (Michaela Kukovičová), fotografií a textů (včetně krátkých vstupních textů, které umožňují přímé uchopení daného gramatického jevu). Názvy lekcí dokazují praktické a komunikativní zaměření učebnice (např. Moje rodina, Orientace, V restauraci, Volný čas, Hledáme cestu, Komunikace), každou lekci doprovází šest stran cvičení a aktivit v ilustrovaném pracovním sešitě a zvukové CD. Každý komplet navíc obsahuje čtyřstránkovou přílohu Czech Grammar in a Nutshell / Českou gramatiku v kostce.

Publikace získala v soutěži o Nejkrásnější českou knihu roku 2004 1. místo v kategorii Učebnice pro školy všech stupňů a ostatní didaktické pomůcky.

Manuál pro učitele zdarma zde: New Czech Step by Step manuál pro učitele
Učebnice (244 s.), pracovní sešit Activity Book (128 s.), příručka Czech Grammar in a Nutshell (4 s.) a CD (80 min.), 1 300 g. Doporučená cena včetně DPH 899 Kč.
ISBN 80-903417-5-6 / 80-86903-07-9 (2. vydání) / 978-80-7470-019-4 (7. vydání)